BootCamp

Siber Vatan Programı kapsamında ileri seviye eğitimler için takımlar oluşturulmuştur. Takımlara Kalkınma Ajansları vasıtasıyla gerçekleştirilen eğitimlere katılım sağlayarak önemli gelişim kaydeden her öğrenci katılabilmektedir.

 

Türkiye genelinde Kalkınma Ajansları Siber Vatan Programına dahil olarak teknik eğitimlere ve uygulamalara katılan öğrenciler siber güvenliğin alt temalarında daha derin ve teknik eğitimler için oluşturulan takımlara yönlendirilmektedir.

 

Siber Vatan takımları arasında web güvenliği alanında çalışmalar yapan Yavuzlar, zararlı yazılım önleme ve tersine mühendislik alanında çalışan ZAYOTEM, Yapay zeka ve blok zincir alanında çalışmalar yapılan CUBERIUM, mobil uygulama ve oyun geliştirme alanında ise RedPunch Studios takımları yer almaktadır.

 

Siber Vatan Bootcamp, Siber Vatan Programı takımlarının bir araya geldiği derin ve teknik eğitimlerin, pop-up görev simülasyonlarının ve uygulamalarının, yarışmaların ve çeşitli sosyal etkinliklerin yapıldığı 10 günlük yoğunlaştırılmış bir kamp programıdır. BootCamp boyunca takımlar 7/24 esasında çalışmalara devam etmektedir.

Fotoğraflar